LGZ4NGB6MWF6MWx4LWR4MGN9NTcsynIkynwdxn1c
İstanbul Kıdem Tazminatı

İstanbul Kıdem Tazminatı

İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplaması

Yeni bir makale ile karşınızdayız. Bu makalemizin içeriği ise İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplaması üzerine olacaktır.

İstanbul kıdem tazminatı hesaplaması nasıl yapılır merak ediyorsanız; o halde doğru sayfada olduğunuzu söylemek isteriz. Öncelikle hesaplama yapabilmeniz için belirli bilgileri bilmeniz çok önemlidir. Peki bu bilgiler nelerdir? İşçinin hangi tarihte işe başladığı, işçinin işten ayrılma tarihi, işçinin aylık brüt maaşı, net ihbar tazminatı, damga vergi kesintisi, gelir vergi kesintisi, ihbar tazminatıdır. Bu bilgiler bilindiğinde kıdem tazminatı hesaplanır. Kıdem tazminatı kapsamında toplu bir şekilde ödeme alınır.

İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplaması
Kıdem Tazminatı Hesaplaması

İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplayan Hukuk Firmaları

İstanbul kıdem tazminatı hesaplayan hukuk firmaları olarak denge hukuk bürosu sizlere en iyi hizmeti verir ve sizlerin her zaman haklarını korur.  Kıdem tazminatı işçinin hakkıdır ve işçi belirli sebeplerden dolayı işten ayrıldığında denge hukuk bürosu işçinin hakkını savunur. Kıdem tazminatı almak isteyen kişinin üst kalitede hizmet imkanı sağlayan bir hukuk bürosu ile görüşmesi bu dönemde son derece önemlidir.  Kısa zaman içerisinde denge hukuk bürosu tarafından ise hesaplama işlemi yapılır.  ancak kıdem tazminatını her isteyen ve işten ayrılan kişi ne yazık ki alamaz. Bazı şartlar mevcuttur ve bu şartlar tam anlamı ile oluşturulduğunda kişi kıdem tazminatını alma hakkını elde etmektedir. Peki, kıdem tazminatı almak için gerekli olan şartlar nelerdir? İşçi işveren tarafından haksız yere işten çıkarıldığında, ya da işci kendi isteğine göre emeklilik, askerlik gibi sebeplere bağlı olarak işten çıktığında kıdem tazminatını alabilir. Ancak bu kişi aynı iş yerinde 365 gün boyunca çalışmış olmalıdır.

Kıdem Tazminatı Avukatları Firması

Kıdem tazminatı almak isteyen kişilerin sağlam, erkin ve aynı zamanda güvenilir bir avukat ile görüşmesi son derece önemlidir. Çünkü bazen işverene tarafından bu durum olumsuz bir şekilde karşılanıyor ve işveren işçinin hakkını vermeyebiliyor. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında hukuk bürosu ile iletişime geçmek ve iyi bir avukat bulmak gerekmektedir. Kıdem tazminatı avukatları firması arıyorsanız denge hukuk bürosu ile iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Çünkü denge hukuk bürosu sağlam ev aynı zamanda güvenilirdir. Haklarınızı koruyarak sizlere her konuda yardımcı olur.

Hukuk İstanbul iletişim Bilgileri

Kıdem Tazminatına dair her türlü profesyonel destek danışmanlık için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibatı sağlayabilirsiniz.

Mail. denge@dengehb.com  WhatsApp. WhatsApp Hızlı iletişim Telefon. 0212 415 50 53

Açık Adres. Abdurrahman Nafiz Gürman Mah. General Ali Rıza Gürcan Cad. No:31 Metropol Center İş Merkezi Kat:1 D : 5 Merter / İSTANBUL


İletişim Sayfası.

https://dengehb.com/iletisim/

https://dengehb.com/istanbul-kidem-tazminati-hesaplamasi/


Her türlü Kıdem İhbar İşçi Tazminatı Hesaplamaları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

https://dengehb.com/isci-ihbar-kidem-tazminati-hesaplamasi/

2 yorum

 1. AK SEO
  10 Nisan 2022 07:56

  Hukuk İstanbul iletişim Bilgileri
  Kıdem Tazminatına dair her türlü profesyonel destek danışmanlık için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak irtibatı sağlayabilirsiniz.

  • AK SEO
   10 Nisan 2022 07:57

   İstanbul Kıdem Tazminatı Hesaplayan Hukuk Firmaları
   İstanbul kıdem tazminatı hesaplayan hukuk firmaları olarak denge hukuk bürosu sizlere en iyi hizmeti verir ve sizlerin her zaman haklarını korur. Kıdem tazminatı işçinin hakkıdır ve işçi belirli sebeplerden dolayı işten ayrıldığında denge hukuk bürosu işçinin hakkını savunur. Kıdem tazminatı almak isteyen kişinin üst kalitede hizmet imkanı sağlayan bir hukuk bürosu ile görüşmesi bu dönemde son derece önemlidir. Kısa zaman içerisinde denge hukuk bürosu tarafından ise hesaplama işlemi yapılır.

Whatsapp üzerinden iletişim kur